Siła roślin

Vis Plantis – z łaciny oznacza siłę roślin. Wierzymy, że to właśnie w nich kryje się moc, dzięki której możemy zachować zdrowie i urodę na dłużej. To, co proste i naturalne jest dla nas najlepsze!

Piękno ukryte jest
w prostocie

Czasami mniej znaczy więcej. Wszystko, czego potrzebujesz, aby poczuć się pewną siebie kobietą, jest w zasięgu Twojej ręki. W naszych kosmetykach wykorzystaliśmy ekstrakty z ziół i zbóż, bo wiemy, że z dobroczynnego działania roślin warto korzystać nie tylko w kuchni. Ciągle poszukujemy nowych inspiracji łączymy je z nowoczesnymi technologiami. Za skutecznością naszych kosmetyków stoją lata doświadczenia, sprawdzone naukowo rozwiązania oraz zaangażowanie, rzetelność i uczciwość, którymi się kierujemy. Jesteśmy przekonani, że to nie wysoka cena produktu jest wyznacznikiem jakości, ale efekty jego działania oraz opinie naszych klientów.

Codzienna pielęgnacja

W naszej ofercie znajdziesz produkty do codziennej pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Daj się zaskoczyć połączeniami: kozieradki z czarną rzepą i skrzypem polnym, czarnuszki, bawełny i lnu czy oleju z pestek dyni, kiełków pszenicy i owsa. Dołożyliśmy starań, żeby jak najlepiej opisać kosmetyki i dostosować je do Waszych potrzeb. Na opakowaniach informujemy o procentowej zawartości składników naturalnych, bo to w nich jest siła, z której czerpie nasza marka. W prosty sposób podpowiadamy, jak najlepiej używać naszych produktów, a także wskazujemy efekty ich regularnego stosowania.